Aby zmniejszyć wagę i utrzymać ją, osoba może jeść pełnoziarniste zamiast

Odchudzanie może być trudne.Tak, Istnieje mnóstwo diet,procedur treningowych i pigułki tam, które wydają się Mapa Drogowa do odchudzania Ziemi Obiecanej. Ale na koniec dnia, utrzymanie funtów off wymaga zmiany stylu życia. Naturalna utrata masy ciała, która obejmuje przyjęcie zdrowych nawyków, które można włączyć długoterminowo, może pomóc tej liczby na skali zejść w bezpieczny, skuteczny sposób.

Jedyny problem kiedy trafisz na prostą

Wyszukiwarkę, jest nadmiar naturalnych środków odchudzających, produktów i pigułek praktycznie krzycząc na Ciebie. Skąd wiesz, co jest legalne.Trzymaj się z dala od wszystkiego, co nie promuje zdrowia, mówi JC Doornick, D. C, trener zdrowia i stylu życia, który podróżuje po świecie, pomagając ludziom schudnąć.

Jedyny problem kiedy trafisz na prostą

Każdy, kto bierze tabletki, używki, zastrzyki, płyny lub je 500 kalorii dziennie, koncentruje się w 100 procentach na odchudzaniu i zero procent na zdrowiu.Ważne jest również, aby zidentyfikować strategie, które są dla Ciebie odpowiednie. Taktyka jak przerywany post może działać dla niektórych, na przykład, ale inni mogą czuć się loopy przyjść 11 rano bez wzmacniającego energię śniadania.

Sprawdź poniższe wskazówki, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak schudnąć naturalnie, w sposób, który czuje się całkowicie dostosowane do Ciebie i Twojego ciała. W ten sposób, gdy kilogramy się odkleją, mogą pozostać na dobre.Wykonuj trening, który kochasz.Często uważamy, że najlepsze strategie odchudzania zaczynają się od wzniosłego programu ćwiczeń.

Ale rzeczywistość jest taka, że treningi są tylko

Jedną częścią obrazu, i istnieje mnóstwo zaleceń, ile ćwiczeń powinniśmy być coraz regularnie. Centers for Disease Control and Prevention CDC, na przykład, zaleca, aby dorośli powinni ćwiczyć 150 minut tygodniowo o umiarkowanej intensywności lub włączyć 75 minut tygodniowo intensywnej aktywności tlenowej.

Ale rzeczywistość jest taka, że treningi są tylko

Tymczasem badanie opublikowane w obiegu okazało się, że ilość ćwiczeń, które otrzymujemy, ma bezpośredni związek ze zdrowiem naszego serca-im więcej dostajesz, tym zdrowsze będzie twoje serce-i sugerują dwie pełne godziny dziennie jako nowy cel.Zasadniczo każdy jest inny, więc trudno jest ustalić wytyczne, które dotyczą każdego, mówi Sara Gottfried, MD, autorka bestsellerów. Ale jeśli Wszystko inne zawiedzie, pamiętaj o tym: coś jest lepsze niż nic.

Dlatego dr Gottfried sugeruje włączenie 30 minut ruchu o umiarkowanej intensywności dziennie, poświęcając pięć minut przed treningiem na aktywną rozgrzewkę, a następnie kolejne pięć minut na ochłodzenie i zapobieganie urazom. Gdy już to opanujesz, możesz nakładać warstwę na czas i intensywność.Po dwóch tygodniach dodaj 10 minut, aby ćwiczyć umiarkowanie przez 40 minut, cztery dni w tygodniu lub zwiększyć intensywność, sugeruje.

Znalezienie czegoś, co ci się podoba, jest również ważnym elementem każdej rutyny fitness, ponieważ-duh-oznacza to, że będziesz bardziej skłonny trzymać się tego. Jeśli więc nie lubisz biegania, nie przejmuj się-spróbuj klasy Zumby lub spotkaj się z koleżankami po pracy. Możesz nawet spróbować wypracować zgodnie ze swoim znakiem zodiaku.Możesz uzyskać wyniki z czegoś, czego nienawidzisz, ale te wyniki nie przetrwają, mówi Jess Sims, C. P. T., trener Fhit Pro w Fhitting Room w Nowym Jorku.

I nie bój się rozgałęziać się i zobaczyć, czy jest coś innego do kochania. Zróżnicowane treningi zapewnią ci rozrywkę i pomogą Ci się rozwijać, ponieważ twoje ciało nie przyzwyczaja się do tych samych ruchów dodaje Sims. Prosty i prosty: nie ma uniwersalnego treningu, więc nie pakuj się w pudełka.