Po ciąży: oczyść swój organizm

W strategii odchudzania po ciąży należy powrócić również do programu drenowania płynu. W rzeczywistości stagnacja dotyka głównie nóg, powodując brzydki obrzęk i sprawiając, że wyglądają na opuchnięte i trochę tonizujące. Jak się zachować ?

Pierwszym krokiem jest wprowadzenie karmienia, opróżniającego pokarm: napisaliśmy artykuł, aby wyjaśnić, jak spuszczać płyny z nóg, w którym szczegółowo wyjaśniono, w jaki sposób walczy z zatrzymywaną wodą. Konieczne jest picie dużej ilości wody (minimum 2 litry) oraz spożywanie owoców i warzyw o właściwościach moczopędnych, takich jak ananas i arbuz.

Woda retencyjna sprzyja szybkiemu i skutecznemu drenażowi. Możesz skorzystać z produktu specyficznego, jednego składnika aktywnego na bazie syropu, skoncentrowanego do walki z retencją wody. Znacznie przyspiesza proces eliminacji płynu i usuwa skórkę z pomarańczy.

Ważną rolę pełni w masażu: ręczne stymulowanie nóg pomaga w szybkim odprowadzaniu płynów, szczególnie jeśli używasz kremu specyficznego. Ćwicz to każdego wieczoru przed pójściem spać, wykonując ruchy od dołu do góry.

Piersi po ciąży

W czasie ciąży piersi ulegają kilku mutacjom w wyniku zmian hormonalnych. Jego wzrost, połączony z pewną stanowczością, jest jednym z pierwszych objawów słodkiego oczekiwania. Piersi nadal rosną, przygotowując się do karmienia. Jednak po tym ostatnim pierś zaczyna się opróżniać: organizm wraca do normy, ale skóra nie zawsze jest w stanie przystosować się do przemiany. Tutaj jest to, że pierś może opróżnić się i wypełnić rozstępy.

Wiele kobiet, które chcą schudnąć po ciąży, obawia się, że utrata wagi jeszcze bardziej zagrozi pięknu piersi. Niestety jest to prawdziwy strach: jeśli musisz schudnąć wiele kilogramów, prawdopodobnie Twoja klatka piersiowa wysmukli się wraz z resztą ciała, a pod koniec diety po urodzeniu stanie się jeszcze bardziej pusta i uschnięta.

A potem zrezygnujesz? Ani trochę . Wielkość piersi i jej turgor można stymulować naturalnymi metodami: ćwiczeniami, olejkami, masażami, kremami, odżywianiem. Są to kwestie, które mamy dogłębny artykuł, który wyjaśnia, jak zwiększyć piersi tak naturalne. Ważne jest, aby ujędrnić skórę piersi kremem na bazie fitoestrogenów: jest ich wiele na rynku, takich jak Senomax i Bust Size

Utrata wagi po ciąży: przyspieszenie metabolizmu

Schudnąć po gravidanza Czasami mniej jeść to za mało: metabolizm może spowolnić i nie być w stanie spożyć więcej, nawet tych kilku kalorii, które przyjmujesz w diecie po urodzeniu. Te powody dlaczego tak się dzieje są różne: dieta kontynuował zbyt długo, żywność reżim zbyt słaba, dysfunkcje organizmu itd.

Aby spowolnić przemianę materii, możesz użyć nawet przy zasilaniu: przeczytaj jakie pokarmy spalają tłuszcz i wprowadź je do diety po urodzeniu. Zacznij robić zajęcia z fizyki w sposób i w czasie, który zaleciłeś. Na koniec bierzemy pod uwagę suplementy specyficzne: składniki aktywne skoncentrowane w kapsułkach mają na celu wywołanie prawdziwego szoku w metabolizmie.

Piperyna

Wśród substancji najbardziej nadających się do pobudzenia drzemki metabolicznej jest piperyna . Jest to alkaloid zawarty w czarnym pieprzu; co na przykład sprawia, że ​​przyprawa ma ostry smak.

Substancja ta jest złowieszcza dla metabolizmu: aby cieszyć się wszystkimi jej właściwościami konieczne jest przyjęcie odpowiedniej ilości i stężenia stosując suplementy takie jak Piperine & Turmeric Plus oraz Piperine Forte. Aby dowiedzieć się jak najwięcej o właściwościach pierwiastka aktywnego pieprzu, przeczytaj nasz artykuł na temat piperyny , który wyjaśnia również, jak ją stosować.

Wyeliminuj toksyny

Kiedy stosujesz się do programu odchudzania, przyspiesz swój metabolizm, jest to niezbędne, ale nie wystarczające: musimy także wyeliminować toksyny obecne w organizmie. Ponadto, ogólnie rzecz biorąc, im więcej odpadów jest uwięzionych w naszym ciele, tym bardziej uciążliwy będzie metabolizm. Dlatego idź dalej do oczyszczania żywności, takich jak owoce i warzywa w sezonie, zwłaszcza winogrona i zielona herbata.

Ale składnikami oczyszczającymi dla doskonałości jest żel Aloe Vera: możesz go używać do przygotowywania koktajli i odśrodkowej detoksykacji, pijąc w ciągu dnia. Aloes i jego właściwości są również wykorzystywane w kompletnym programie żywieniowym: diecie Clean9, programie detoksykacyjnym, który trwa 9 dni i powoduje utratę około 3 kilogramów. W poprzednim artykule szczegółowo wyjaśniliśmy, jak działa dieta.

Środek babci, aby oczyścić żużel, zamiast tego przewiduje, że wymieszać ze szklanką wody, sokiem z połowy cytryny, pół łyżeczki octu i szczyptą pieprzu. Ten oczyszczający napój należy pić codziennie rano, najlepiej przed śniadaniem.

Według naszej rady odchudzanie po ciąży nie jest już problemem. Czy jesteś na diecie w szóstce i już widzisz pierwsze rezultaty? Uważaj, bo pokusa przesterowania może być silna. Stres wspólników: życie nowej matki jest przerywane intensywnymi rytmami, a nieoczekiwane jest zawsze tuż za rogiem. Ważne jest, abyś poświęcił tyle samo czasu: wiem, że to trudne, ale musisz się nauczyć, jak to zrobić. Aby utrata masy ciała była trwała, ważne jest, aby być w stanie osiągnąć równowagę psychofizyczną i unikać lęku i stresu.